KONST / Litografier / Färglitografi 14652107
nr 1465 2107
Stig Claesson Slas
(1928-2008), Sverige
Signerad, numrerad 7/100, Globen. Färglitografi, bildmått: 44x60cm, yttermått inklusive ram: 57x72cm
Utrop:
700 kr
Såld:
600 kr
måndag 2 maj 2022
kl 19:48:49
350 kr
500 kr
500 kr
Stig Claesson Slas
Läs mer om Stig Claesson Slas